PROJEKT ŽIVOT UVÁDZA
RUČNÉ VÝROBKY - KONCERTY - WORKSHOPY - DIVADLÁ - DOMÁCE PRODUKTY - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO


INFORMÁCIE | PROGRAM | VÝROBCOVIA | WORKSHOPY | SLUŽBY | OBČERSTVENIE | DOPRAVA | FAQ


Služby na Drienku

Antikvariatik
Antikvariátne knihy privezú na Drienok priaznivci kníh z Banskej Štiavnice, ktorí v nej prevádzkujú Antikvariatik už 10 rokov. Zaoberajú sa recyklovaním kníh, plagátov, grafík, máp a starých tlačí. Na Drienku vytvárajú kľudnú oázu, kde sa možete zastaviť a posedieť, objaviť knihu srdcu blízku, alebo len nájsť odpoveď na svoju otázku.

Henna z hôr
Henna z hôr v podaní horalky z Tatier rozkvitne i tohto roku na Drienku. Zaujímavé kresbičky, mandaly a tiež vlastná tvorba je to, na čo sa môžete od Katky tešiť. Pre dievčatá, chlapcov, ženy, deti, mladých či starých, na ruky či nohy alebo po dohode hocikde. Katka kreslí od detstva a henne sa venuje už tri roky.

Henna Soleil
Originálne obrázky hennou vám rada namaľuje Zuzka z Bratislavy. Okrem tradičných orientálnych obrazcov si môžete nechať nakresliť aj netradičné motívy ako zvieratá, znaky a logá, citáty a čokoľvek na čo si spomeniete. Na maľovanie používa Zuzka pravú 100% prírodnú indickú hennu, ktorá je bezpečná aj pre deti a budúce mamičky. Obrázok namaľovaný hennou má hnedú farbu a vydrží vám 1 až 2 týždne.

Magu masáže
Tomáš z Lúk pracoval pri športovcoch a na rehabilitáciach, kde chodili ľudia s vážnejšími problémami, už od strednej školy a kedy sa začal venovať masírovaniu. Momentálne masíruje už 15 rokov, z toho 10 rokov v zahraničí, má absolvovaných 12 kurzov. V minulosti sa začal venovať naprávaniu chrbtice a hľadal metódy, ktoré nesúvisia s chiropraxiou. Popritom sa začal intenzívne venovať reflexnej masáži chodidla a učil sa rôzne techniky masáži z celého sveta od lomi lomi (Hawai) až po tradičnú Thajsku masáž. Na Drienku, kam sa chystá aj so svojim žiakom, sa budete môcť nechať vymasírovať a v prípade záujmu sa s Tomášom dohodnúť radšej vopred.

Masáže od Gejzu
Klasickú, reflexnú masáž chodidiel, lymfomasáž plus individuálne rehabilitačné a uvoľnovacie cvičenia si môžete dopriať od maséra Gejzu, ktorý spestrí Drienok svojimi masážami. Absolvent FAMU v Prahe a mnohých jogových a masérskych kurzov, kinezioterapie, Feldenkraisovej a Dornovej metódy s bohatou praxou sa na vás už teraz teší.

Mystická masáž tváre
Mystické masáže tváre, pri ktorých každý na chvíľku vypne a má možnosť stráviť pár minút sám so sebou, dopraje návštevníkom Drienku Monika z Bratislavy, ktorá má kozmetický salón MYSTERIOUS beauty salon. Keďže je v dnešnej uponáhľanej dobe výnimočnosť dopriať si čas iba sám pre seba, Monika sa rozhodla spríjemniť vám oddych a dopriať vám uvoľnenie. Príďte si k nej oddýchnuť a vychutnať si príjemnú masáž tváre.

Shaman Dreads
Bardejovčan Róbert žijúci prevažne v Indii sa už viac ako 5 rokov venuje výrobe dredov a všetkému čo je s nimi spojené, či už predlžovanie dredov, nadpájanie dredov a opravám. Jeho rukami prešlo viac ako 900 ľudí z rôznych krajín sveta. Dredy nie sú len estetickým doplnkom a v tom duchu sa ich aj snaží vyrábať a kedže ho to baví, nie je to len jeho práca ale aj koníček. Robí aj farebné dredy a v ponuke má na výber bohatú paletu farieb umelých dredov.

Svet terapií
Všetky druhy liečebných masáží, fyzioterapiu, čínsku medicínu a poradenstvo v tejto oblasti poskytne Michaela Laurenčíková zo Žiliny, ktorá píše a publikuje články z oblasti psychológie a zaoberá sa psychoterapiami, vzťahovými problémami a poruchami správania sa. Michaela vníma človeka ako individuálnu bytosť, jeho život na našej matke Zemi so všetkými súvstažnosťami a to, že zdravie je životu prirodzené. Sprevádza tých, ktorí sa od tejto prirodzenosti odklonili a chcú sa k zdraviu prinavrátiť.

Vychytaná masáž
Vychytanú masáž - masáž cez vrstvu oblečenia a bez použitia oleja na ergonomickej prenosnej stoličke v pohodlnom sede s hlavou ponorenou do opierky, ktorá je pravidelnou súčasťou Drienku, nebude chýbať ani tento rok a tentokrát sa môžete tešiť na masérské duo Majka & Lubomier. Vychytaná masáž bola vyvinutá pre maximálne uvoľnenie, kdekoľvek, kedykoľvek a pre každého a vykonáva sa cez vrstvu oblečenia. Má okamžitý pozitívny účinok. Jedná sa o kombináciu techník shia-tsu, klasickej masáže, thajskej masáže, akupresúry meridiánov a našich vlastných techník. Masáž trvá 15, 20 alebo 30 minút.