PROJEKT ŽIVOT UVÁDZA
RUČNÉ VÝROBKY - KONCERTY - WORKSHOPY - DIVADLÁ - DOMÁCE PRODUKTY - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO


INFORMÁCIE | PROGRAM | VÝROBCOVIA | WORKSHOPY | SLUŽBY | OBČERSTVENIE | ROČNÍK 2017


Služby na Drienku

Henna Soleil
Originálne obrázky hennou vám rada namaľuje Zuzka z Bratislavy. Okrem tradičných orientálnych obrazcov si môžete nechať nakresliť aj netradičné motívy ako zvieratá, znaky a logá, citáty a čokoľvek na čo si spomeniete. Na maľovanie používa Zuzka pravú 100% prírodnú indickú hennu, ktorá je bezpečná aj pre deti a budúce mamičky. Obrázok namaľovaný hennou má hnedú farbu a vydrží vám 1 až 2 týždne.

Magu masáže
Tomáš z Lúk pracoval pri športovcoch a na rehabilitáciach, kde chodili ľudia s vážnejšími problémami, už od strednej školy a kedy sa začal venovať masírovaniu. Momentálne masíruje už 15 rokov, z toho 10 rokov v zahraničí, má absolvovaných 12 kurzov. V minulosti sa začal venovať naprávaniu chrbtice a hľadal metódy, ktoré nesúvisia s chiropraxiou. Popritom sa začal intenzívne venovať reflexnej masáži chodidla a učil sa rôzne techniky masáži z celého sveta od lomi lomi (Hawai) až po tradičnú Thajsku masáž. Na Drienku, kam sa chystá aj so svojim žiakom, sa budete môcť nechať vymasírovať a v prípade záujmu sa s Tomášom dohodnúť radšej vopred.

Mystická masáž tváre
Mystické masáže tváre, pri ktorých každý na chvíľku vypne a má možnosť stráviť pár minút sám so sebou, dopraje návštevníkom Drienku Monika z Bratislavy, ktorá má kozmetický salón MYSTERIOUS beauty salon. Keďže je v dnešnej uponáhľanej dobe výnimočnosť dopriať si čas iba sám pre seba, Monika sa rozhodla spríjemniť vám oddych a dopriať vám uvoľnenie. Príďte si k nej oddýchnuť a vychutnať si príjemnú masáž tváre.

Vychytaná masáž
Vychytanú masáž - masáž cez vrstvu oblečenia a bez použitia oleja na ergonomickej prenosnej stoličke v pohodlnom sede s hlavou ponorenou do opierky, ktorá je pravidelnou súčasťou Drienku, nebude chýbať ani tento rok a tentokrát sa môžete tešiť na masérské duo Majka & Lubomier. Vychytaná masáž bola vyvinutá pre maximálne uvoľnenie, kdekoľvek, kedykoľvek a pre každého a vykonáva sa cez vrstvu oblečenia. Má okamžitý pozitívny účinok. Jedná sa o kombináciu techník shia-tsu, klasickej masáže, thajskej masáže, akupresúry meridiánov a našich vlastných techník. Masáž trvá 15, 20 alebo 30 minút.