PROJEKT ŽIVOT UVÁDZA
výrobky - domáce produkty - prírodné staviteľstvo - liečivé bylinky - remeslá - koncerty - workshopy - divadlá - diskusie


INFORMÁCIE | PROGRAM | VÝROBKY | WORKSHOPY | OBČERSTVENIE


ŠTVRTOK
DRIENOK
15:00 ~ Tichá Voda
16:00 ~ Eniesa a Le'murs
17:00 ~ Secret Session
18:30 ~ Pressburger Klezmer Band
20:00 ~ Živé Kvety
21:30 ~ Balkan Tango Vibes (AT)
23:00 ~ La3no Cubano
BUSDRIVER
16:00 ~ Dúhové Eminencie & Laura
18:00 ~ Sunshine In Your Ass
20:00 ~ Jam Session
22:00 ~ Konekshan
00:00 ~ Horehigh
02:00 ~ DJ Viky & Busdriver Crew
DRIENOČEK
13:00 ~ Maľovanie na tvár s Luckou
14:00 ~ Divadlo Žihadlo: Klaun Pepele
16:00 ~ Mini Disco s Klaunom Pepelem
18:00 ~ J. Cíger: Janko Hraško


SOBOTA
DRIENOK
13:00 ~ Musica Medica
14:00 ~ Jano Svetlan Majerčík
15:00 ~ N3O a Niečo Dobré
16:00 ~ Shambhala (AR)
17:00 ~ San Borondon Cyclo Fanfaria
18:30 ~ Dikanda (PL)
20:00 ~ Geišbergovci a Katka Koščová
21:30 ~ Mr. Žarko (SRB/DE)
23:00 ~ Romba (CZ/SRB/IT)
BUSDRIVER
16:00 ~ Antareya (CZ)
18:00 ~ Watermelon Orchestra
20:00 ~ Čaromoro
22:00 ~ Núku
00:00 ~ Zoo And Aquarium
02:00 ~ Juju Planet Dub & Javor
DRIENOČEK
11:00 ~ Divadlo Svetielko: O drakoch a princeznách
12:00 ~ Maľovanie na tvár s Lenkou
13:00 ~ Divadlo Žihadlo: Farbičková princezná
14:00 ~ Tvorba Kastanetov s Judit
15:00 ~ Modelovanie z hliny s Rasťom
16:00 ~ Maľovanie tašiek s Judit
17:00 ~ Divadlo Žihadlo: Červená Čiapočka
18:00 ~ J. Cíger: Janko Hraško

PIATOK
DRIENOK
14:00 ~ Voľné Združenie Jamu
15:00 ~ Kiero Grande
16:00 ~ Sisa Feher & Fehero Rocher
17:00 ~ Maok
18:30 ~ Vasko Atanasovski Trio (SLO)
20:00 ~ Medial Banana
21:30 ~ La Fanfaria del Capitán (AR)
23:00 ~ Jamadan
BUSDRIVER
16:00 ~ Petra Humeňanská
18:00 ~ Snowdrop
20:00 ~ Tóny Brány
22:00 ~ Hawbadžáni
00:00 ~ Capre
02:00 ~ DJ Stanley & Stroho
DRIENOČEK
11:00 ~ Lapače snov s Kvetkou
12:00 ~ Maľovanie na tvár s Rasťom
13:00 ~ Praveké šperky s Luckou
14:00 ~ Divadlo Žihadlo: O kozliatkach
15:00 ~ Drôtikovanie s Lenkou
17:00 ~ Výroba piškvoriek s Laurou
18:00 ~ Divadlo Svetielko: Na čarovnej lúke


NEDEĽA
DRIENOK
11:00 ~ Divadlo ZkuFraVon
13:00 ~ Červený Bicykel
14:00 ~ Láďa Latka (CZ)
15:00 ~ Juraj Hnilica
BUSDRIVER
12:00 ~ Jam Session
DRIENOČEK
10:00 ~ Paličkové puzzle s Kvetkou
11:00 ~ Divadlo ZkuFraVon: Grimmovci: Zakliati bratia
13:00 ~ J. Cíger: Janko Hraško
ďalšie aktivity Drienočku:
- workshopy: lapače snov
- drôtikovanie
- tvorba kastanetov
- praveké šperky
- maľovanie tašiek
- výroba piškvoriek
- paličkové puzzle
- maľovanie na tvár
- spoločné maľovanie na plátno
- modelovanie z hliny